WF5S1045BW
Pranje i sušenje veša, Sniženo, Veš mašine
WF5S1045BW Hisense 5S Veš mašina, 10,5 kg, 1400 rpm
WF5S1045BW
- Energetski razred: A
- Punjenje za pranje: 10.5 kg
- Broj obrtaja: 1400
- Tip konstrukcije: Samostojeća
- Širina: 585 mm
- Visina: 845 mm
799.00 KM 1,159.00 KM
| Vrsta | Veš mašina |
|---|---|
| Boja | Bijela |
| Kapacitet za veš | 10.5 kg |
| Brend | Hisense |
| Garancija | 5 godina |
| Dubina | ≥ 61 cm |
| Plitki modeli (≤ 48cm) | Ne |
| Wi-Fi | Da |
| Broj obrtaja | 1400 rpm |
| Inverter PowerDrive | Da |











