WF3S9045BW3
Pranje i sušenje veša, Sniženo, Veš mašine
WF3S9045BW3 Hisense 3S Veš mašina, 9 kg, 1400 rpm
Dostupnost:
Nema na zalihi
WF3S9045BW3
- Energetski razred: A
- Punjenje: 9 kg
- Tip konstrukcije: Samostojeća
- Širina proizvoda: 595 mm
- Visina proizvoda: 845 mm
599.00 KM 929.00 KM
Nema na zalihi
| Vrsta | Veš mašina |
|---|---|
| Boja | Bijela |
| Brend | Hisense |
| Kapacitet za veš | 9 kg |
| Garancija | 5 godina |
| SKU | 20013526 |
| Dubina | 55 cm |
| Plitki modeli (≤ 48cm) | Ne |
| Wi-Fi | Da |
| Inverter PowerDrive | Da |
| Broj obrtaja | 1400 rpm |









