WPNA94A1PWIFI
Pranje i sušenje veša, Sniženo, Veš mašine
WPNA94A1PWIFI Gorenje G600 Veš mašina, 9 kg, 1400 rpm
Dostupnost:
Nema na zalihi
863.00 KM 1,079.00 KM
Nema na zalihi
| Vrsta | Veš mašina |
|---|---|
| Boja | Bijela |
| Brend | Gorenje |
| Kapacitet za veš | 9 kg |
| Garancija | 5 godina |
| SKU | 744238 |
| Dubina | 54,5 cm |
| Wi-Fi | Da |
| Broj obrtaja | 1400 rpm |
| Inverter PowerDrive | Da |
| Plitki modeli (≤ 48cm) | Ne |









