WPNEI72A1SWIFI
Pranje i sušenje veša, Sniženo, Veš mašine
WPNEI72A1SWIFI Gorenje G400 Veš mašina 7 kg, 1200 rpm
Dostupnost:
Nema na zalihi
623.00 KM 779.00 KM
Nema na zalihi
| Vrsta | Veš mašina |
|---|---|
| Boja | Bijela |
| Brend | Gorenje |
| Kapacitet za veš | 7 kg |
| Garancija | 5 godina |
| SKU | 740069 |
| Dubina | 54,5 cm |
| Wi-Fi | Da |
| Broj obrtaja | 1200 rpm |
| Plitki modeli (≤ 48cm) | Ne |









