WPNA14A3PWIFI
Pranje i sušenje veša, Sniženo, Veš mašine
WPNA14A3PWIFI Gorenje G600 Veš mašina, 10 kg, 1400 rpm
959.00 KM 1,199.00 KM
| Vrsta | Veš mašina |
|---|---|
| Boja | Bijela |
| Brend | Gorenje |
| Kapacitet za veš | 10 kg |
| Garancija | 5 godina |
| SKU | 744225 |
| Dubina | ≥ 61 cm |
| Inverter PowerDrive | Da |
| Wi-Fi | Da |
| Broj obrtaja | 1400 rpm |
| Plitki modeli (≤ 48cm) | Ne |










