WNHVB6X2SDS
Pranje i sušenje veša, Sniženo, Veš mašine
WNHVB6X2SDS Gorenje Veš mašina, 6,5 kg, 1000 rpm
Dostupnost:
Nema na zalihi
449.00 KM 599.00 KM
Nema na zalihi
| Vrsta | Veš mašina |
|---|---|
| Boja | Bijela |
| Brend | Gorenje |
| Kapacitet za veš | 6.5 kg |
| Garancija | 5 godina |
| SKU | 20011129 |
| Dubina | ≤ 48 cm |
| Plitki modeli (≤ 48cm) | Da |
| Broj obrtaja | 1000 rpm |











