W3NGPI74A3S
Pranje i sušenje veša, Sniženo, Veš mašine
W3NGPI74A3S Gorenje G200 Veš mašina, 7 kg, 1400 rpm
W3NGPI74A3S
- A energy efficiency – Štedi vaš novac
- Inverter PowerDrive motor – Snažan, a opet tihi motor
- PowerWash 49’/30′ – Vaši omiljeni odjevni predmeti uvijek spremni za nošenje
575.00 KM 749.00 KM
| Vrsta | Veš mašina |
|---|---|
| Boja | Bijela |
| Kapacitet za veš | 7 kg |
| Brend | Gorenje |
| Garancija | 5 godina |
| SKU | 20017326 |
| Dubina | 54,5 cm |
| Inverter PowerDrive | Da |
| Broj obrtaja | 1400 rpm |
| Plitki modeli (≤ 48cm) | Ne |


















