WPNEI74A1SWIFI
Pranje i sušenje veša, Sniženo, Veš mašine
WPNEI74A1SWIFI Gorenje G400 Veš mašina, 7 kg, 1400 rpm
663.00 KM 829.00 KM
| Vrsta | Veš mašina |
|---|---|
| Boja | Bijela |
| Brend | Gorenje |
| Kapacitet za veš | 7 kg |
| Garancija | 5 godina |
| SKU | 744025 |
| Dubina | 54,5 cm |
| Wi-Fi | Da |
| Plitki modeli (≤ 48cm) | Ne |
| Broj obrtaja | 1400 rpm |








