WF7S1247BW
Pranje i sušenje veša, Sniženo, Veš mašine
WF7S1247BW Hisense 7S Veš mašina, 12 kg, 1400 rpm
WF7S1247BW
- Energetski razred: A
- Punjenje za pranje: 12 kg
- 20 programa
- AI super wash
- Smart dosing – pametno doziranje deterdženta
1,099.00 KM 1,555.00 KM
| Vrsta | Veš mašina |
|---|---|
| Boja | Bijela |
| Brend | Hisense |
| Kapacitet za veš | 12 kg |
| Garancija | 5 godina |
| SKU | 20012512 |
| Dubina | ≥ 61 cm |
| Wi-Fi | Da |
| Broj obrtaja | 1400 rpm |
| Inverter PowerDrive | Da |
| Plitki modeli (≤ 48cm) | Ne |










